SPOLUPRACE

Rádi bychom Vám nabídli možnost spolupráce v nákupu pohonných hmot pro vaši společnost. Po uzavřeni ramcovy smlouvy s Oil Smart Trade s.r.o. na nakup PHM, nabídneme vám speciální ceny a možnost platby jednou měsíčně, nebo dle dohody v termínu vhodném pro vás, a to převodem z účtu na účet naše společností.

Po uzavření smlouvy od nás obdržíte jednu nebo několik bezkontaktních karet, pomocí nichž budete moc tankovat během měsíce. V případě, že takových karet bude více, můžeme je na základě vaší žádosti přiřadit ke konkrétnímu vozidlu nebo ke konkrétnímu řidiči.
Na konci každého měsíce, zároveň se závěrečnou fakturou, jsme vám schopni poskytnout jakékoliv údaje o každém tankování prostřednictvím každé karty: datum a čas tankování paliva, druh paliva, zakoupené množství a cenu. Cely proces tankovaní je monitorován kamerami, proto máme možnost poskytnout vám i video záznam tankovaní.

Máte-li zájem o tuto nabídku nebo jakoukoliv jinou spoluprací, prosím, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku na vhodný pro Vás termín, kde společně projednáme všechny detaily.

 +420 777 344 471

info@oilsmart.cz


Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva